0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Згода на обробку персональних даних

Надаючи свої персональні дані при реєстрації на сайті, Покупець дає Продавцю свою згоду на обробку та використання своїх персональних даних відповідно до Закону України № 2297-VI «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 року Ви підтверджуєте свою згоду на обробку компанією «Ювелірне мистецтво». персональних даних: збір, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, передача персональних даних виключно з метою продажу ювелірних прикрас, як це описано нижче, блокування, знешкодження, уничтоження.

Компанія Ювелірне Мистецтво гарантує конфіденційність отриманої інформації. Обробка персональних даних здійснюється з метою ефективного виконання замовлень, договорів та інших зобов'язань, прийнятих компанією Ювелірне Мистецтво в якості обов'язкових до виконання.

У разі необхідності надання Ваших персональних даних правообладателю, дистриб’ютору або торговому посереднику ювелірних прикрас з метою доставки прикрас на Вас, ви дайте згоду на передачу Ваших персональних даних. Компанія Ювелірне Мистецтво гарантує захист персональних даних на умовах, аналогічно викладених у Політиці конфіденційності персональних даних.

Нинішня згода розповсюджується на наступні Ваші персональні дані: фамілія, ім'я та батько, адреса електронної пошти, поштова адреса доставки замовлень, контактний телефон, платіжні реквізити.

Срок дії згоди є необмеженим. Ви можете в будь-який момент отримати цю згоду, надіславши письмове повідомлення на адресу: 03057, м. Київ, вул. Олександра Довженко, д.1-В, з поміткою «Відповідь згоди на обробку персональних даних».

Звертаємо вашу увагу, що відгук про згоду на обробку персональних даних передбачає видалення Вашого облікового запису з Інтернет-сайту (https://www.umgold.ua/), а також уничтоження записів, що містять Ваші персональні дані, в системах обробки персональних даних. компанії Ювелірне Мистецтво, що може зробити неможливим користування інтернет-сервісами компанії Ювелірне Мистецтво.

Гарантую, що представлена мною інформація є повною, точною та достовірною, а також що представлена інформація не порушується чинним законодавством України, законними правами та інтересами третіх осіб. Вся представлена інформація заповнена мною у відношенні себе особисто.

Настоящее згоду діє протягом всього періоду зберігання персональних даних, якщо воно не передбачено законодавцем України.