0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Про нас

Ювелірне Мистецтво — інтернет-магазин із продажу готових ювелірних прикрас та виробів на замовлення. Тут ви знайдете прикраси під будь-які уподобання: від крихітного пірсингу в ніс до пафосних заручних кілець з діамантами. За кілька десятиліть ми на власному досвіді виявили надійних партнерів. Ми співпрацюємо з перевіреними виробниками та відомими ювелірними брендами чиї товари та сировина відповідають нашим вимогам якості та сервісу. А також зі службами доставки, які привозять замовлення вчасно.

Клієнтський сервіс на висоті!

Наші менеджери – помічники та консультанти. Допоможуть підібрати розмір ланцюжка, модель кільця та форму сережок. Якщо клієнт не знаходить бажаної прикраси, то Вам запропонують прикраси на замовлення. І тут політ думки не обмежений. Ми зробимо для Вас прикрасу з будь-якою технологією та складністю. Ми приспаємо прикрасу будь-яким камінням. Від фіанітів до діамантів. Наші консультанти підкажуть, як оформити замовлення та здійснити оплату. Менеджери відповідають на запитання в онлайн-чаті та через форми зворотного зв'язку. Середній час відповіді – 10 хвилин.

Враховуємо історію покупок та спілкування, щоб персоналізувати відповіді та пропозиції. Нам важливо вирішити питання швидко та якісно. Формування довгострокових відносин - одна з наших головних цілей. Розуміємо, що простіше купувати товари у магазині, де переваги вже знають та допомагають із вибором.

Комплексний підхід до товарів та послуг

Купівля товару проста лише з погляду. Окрім готового асортименту ми можемо здійснити будь-яку Вашу ювелірну фантазію. У нашому магазині процеси виробництва та торгівлі вже давно об'єднані. Для цього пропонуємо комплексний підхід та різні варіанти. Наша команда виконає усі завдання!

  • доставка товарів до України протягом 24 годин;
  • менеджер, який знає деталі замовлень;
  • послуги з моделювання, реставрації, ремонту, вставки каменів та інші.

Зробимо життя яскравішим, стильнішим і особливішим. У нашому інтернет-магазині знайдеться ювелірна прикраса, яка потрібна саме вам. Якщо виникнуть запитання, пишіть онлайн-чат. Із задоволенням допоможемо з вибором та підкажемо деталі замовлення.