0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

ПідвіскиПодвеска на шею: як не растеряться в багатьох образах нашого вибору

Кулони одні з тих редких прикрас, дизайн яких отечественные ювелири постійно піддаються трансформаціям. Перемени происходят виключно в кращу сторону. Я вже зараз вибираю вироби в нашому каталозі покупців, які можуть робити з величезної різноманітності моделей:

 • з камнями або емалью;
 • парные;
 • знак зодіака або буква;
 • с именем;
 • подвески-ладанки.

Мало хто вирішиться носити кулончик на ліску, основна маса людей віддає перевагу традиційний варіант – цепочку. Найбільшим запитом у наших покупців користуються моделі з якорним плетінням. Що стосується металу, то сьогодні в тренді смешение драгоценных составляющих. Тому підвеску в каталозі можна вибрати із золота, а цепочку – сріблясту або наоборот.

Щоб не растеряться в асортименті ювелірних підвесок, варто при їх виборі прислухатися до думки експертів. Юним особам вони радять звернути увагу на нежні, тематичні кулони:

 • серце;
 • парные кулоны для двоих;
 • буква;
 • ключик;
 • у вигляді флори і фауни (скорпіони, жучки, квіточки і т. д.).

Ідеальним доповненням нежного дизайну стануть камені. Девушкам для повседневных образов подойдут підвески з фіанітом або кристалами Сваровски. Вироби відмінно поєднуються з іншими актуальними прикрасами – браслет Пандора, пусети, лаконічні кільця із срібла.

Для прекрасних леді тільки сміливі рішення!

Жінки старше можуть дозволити собі кулони більш яскравого, навіть дерзкого дизайну. Акцент в них ведучі українські ювелірні фабрики пропонують робити на драгоценном камені. Ефективно дивитися на ше будуть розкішні моделі з:

 • смарагдом;
 • бриллиантом;
 • сапфиром;
 • гранатом.

Зазвичай такі прикраси роблять з білого або жовтого золота. Метал підбирається у відповідності з відтенком драгоценного каменю. Жінкам прикраси рекомендується придбати по цветотипу своєї внешності. Виключення – янтарні підвески, які вважаються універсальним рішенням для кожної дами. Підбірку самих актуальних моделей кулонов з камнями можна подивитися в нашому відео на Ютубе. У ньому зібрані прикраси, які отримали найбільші відгуки покупців.

Особливе місце в нашій ювелірній колекції займаються кулоном для влюблених. Тільки для двох в каталозі нашого магазину можна замовити моделі інь-янь, серце, ключі. Стоять вироби недорогого, оскільки об'ємний дизайн в них віртуозно поєднується з невеликою вагою.

В асортименті кожного ювелірного магазину є найрізноманітніші позиції прикрас. У нашому каталозі таких дві – кулони знаків зодіака та мусульманські Ерцгамми. Подобні вироби вважаються кращим презентом, гармонічним доповненням самого знаменного події. Кулони для знаків зодіака (лев, близькі, риби, дева і т. д) і Ерцгамми інкрустують камінь безупречного огранки – цирконій або фіаніти. Це придає прикрасам особистий шик, але ціна їх при цьому залишається демократичною. Замовити будь-який із кулонів можна безпосередньо на сайті, для покупців передбачена можливість оплати в кредит або розстрочку. Доставка украшений здійснюється в будь-якому іншому регіоні України.

Де купити кулони за ціною виробника?

Скільки коштує кулон у вигляді сердечка, з діамантом або підвеска-шарм? В мережі магазинів «Ювелірне Мистецтво» будь-які з цих прикрас можна придбати за ціною виробника. Асортимент виробів незмінно поповнюється актуальними новинками, в торгових павільйонах діють вигідні скидки та акції. Приходьте, і особисто засвідчуйтеся в тому, наскільки легким і бюджетним може бути придбання ювелірного кулона.

Розгорнути