0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Інформація про оплату

Шановний клієнт онлайн-магазину Ювелірне Мистецтво, при оформленні замовлення Ви можете вибрати один із запропонованих варіантів оплати:


Оплата готівкою

При виборі варіанта оплати готівкою, ви очікуєте приїзду кур'єра і передаєте йому суму за товар у Гривнях. Кур'єр надає товар, який можна оглянути щодо пошкоджень, відповідність зазначеним умовам. Покупець підписує товаросупровідні документи, вносить кошти та отримує чек.

Ваші клієнти зможуть сплатити готівкою у Терміналах самообслуговування Monobank та ПриватБанку.

Також оплата готівкою при самовивезенні з магазину та оплаті післяплати на Новій Пошті.


Оплата безготівковими

Платіжна сторінка Monopay (від Monobank) забезпечує простий, швидкий та безпечний спосіб прийому платежів від наших клієнтів на сайті. При використанні платіжної сторінки Monopay дані картки клієнта передаються абсолютно безпечно безпосередньо в Monopay і не залишаються на нашому сайті або сервері.

При оформленні замовлення у кошику ви можете обрати метод оплати. Ми приймаємо картки Visa та Master Card. Щоб сплатити за покупку, вас перенаправить на сервер системи Monopay, де ви повинні ввести номер картки, термін дії, ім'я власника.

Вам можуть відмовити від авторизації у разі:

  •   якщо банк не підтримує технологію 3D-Secure;
  •   на карті недостатньо коштів на купівлю;
  •   банк не підтримує послугу платежів в Інтернеті;
  •   минув час очікування введення даних;
  •   у даних було допущено помилку.

У цьому випадку ви можете повторити авторизацію через 20 хвилин, скористатися іншою карткою або звернутися до свого банку для вирішення питання.

Безготівковим розрахунком можна скористатися при кур'єрській доставці, післяплаті, використанні поштамату або самовивезення з магазину.


Методи оплати


Apple Pay

Прийом оплати від клієнта за допомогою пристроїв Apple.


Google Pay

Зручний спосіб оплати від Google.


QR-код оплата в 1 клік

Для оплати за QR-кодом клієнту необхідно встановити мобільний додаток Monobank для платформ iOS або AOS. Відсканувати QR-код на платіжній сторінці та натиснути кнопку «Підтвердити» в отриманій формі.


Mastercard та Visa (ручне введення)

На платіжній сторінці приймаються дебетні, кредитні та корпоративні картки Mastercard та Visa.


Оплата частинами та Розстрочка від Monobank та Приватбанк

Ваші клієнти зможуть оплатити товар на виплат від ПриватБанку - Ви отримуєте повну суму відшкодування на рахунок або картку. Докладніше про умови Оплати частинами та Миттєвого розстрочення Monobank та Приватбанк.


LiqPay

Швидка оплата за допомогою гаманця LiqPay. У момент оплати клієнту достатньо вибрати картку зі списку доступних у гаманці або вказати нову.